Pigtail-lib-espas-isolator Opto Isolator Ethernet ptik Isolator chanjman jeton

Pigtail-lib-espas-isolator Opto Isolator Ethernet ptik Isolator chanjman jeton

Fonction blanch anwo nan syèl la 1. 2. Kontra gwosè aplikasyon pou 1. Sous limyè pou ptik anplifikatè 2. Lazè accordable modile

Function

Mak

1. HighIsolation

2. CompactSize

Aplikasyon pou

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Paramètre

Spécification

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC, SC, SEN/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Onde

FiberLength

Nan / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = Personnalisé

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = Personnalisé

1 = 1.0 m

2 = 1.5 m

3 = antre 2.0 m

X = Personnalisé

0 = okenn

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = SEN

6 = LC


En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo manifakti yo pigtail-lib-espas-isolator opto isolator ethernet ptik isolator chanjman jeton li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: pigtail-lib-espas-isolator opto isolator ethernet ptik isolator chanjman jeton fabricants, faktori, te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd
foottop