Fibre Optique rezo radyo double 1 x 2 1x2t mekanik ptik chanjman ak Digital ptik chanjman adyo n. Bwat

Fibre Optique rezo radyo double 1 x 2 1x2t mekanik ptik chanjman ak Digital ptik chanjman adyo n. Bwat

SOPOfiber ' S seri chanjman connects ptik chèn televizyon pa redirection yon siyal ptik rantre nan yon fibre sélectionné pèsistans yap ogmante jiska

Function

SOPOfiber ak nimewo 39, Chanjman S seri connects ptik chèn televizyon pa redirection yon siyal ptik rantre nan yon sélectionné pèsistans yap ogmante jiska optique. Sa a te rive fè w ap itilize yon vèni li pare mécanique opto online configuration ak actif via yon siyal elèktrik kontwòl. Chanjman an ofri asirans ke sa tout moun anwo nan syèl la ak vit metòd pou chanje vitès jan pèfòmans jounal-bidirectionnelle. Gachèt fiberoptic SOPO se bagay ki vre metòd pou chanje solisyon pou aplikasyon en ptik.

Aparans


Aplikasyon pou


Rantre

  • Depaman pri ba

  • Atachman ba pèdi

  • Wo chanèl blanch

  • Trè stab ak yon bòn

  • Chemen ptik lib époxy

  • Latching oubyen ki pa-Latching


  • Ptik Netrwork pwoteksyon/restorasyon

  • Gamme siyal ptik

  • Configurable ptik ajoute/ane ke yo bliye

  • Transmetè ak pwoteksyon Destinataire

  • Sistèm tès rezo

  • Instrumentation


  • Brevet rete pandye

Pèfòmans Spécifications


Paramètre

Spécification

Chanèl D'1260nm to1360nm oubyen 1510nm pou 1610nm1310nm / 1550nm ± 40nm
Atachman pèdi

P klas

Yon klas

P klas

Yon klas

≤ 0.5dB≤ 0.8dB≤ 0.7dB≤ 1.0dB
Pèdi depandan tanperati≤ 0.15dB≤ 0.20dB≤ 0.15dB≤ 0.20dB
Pèdi D' depandan≤ 0.25dB≤ 0.3dB
Pol pèdi depandan≤ 0.05dB
Kanal kwa pale≥ 55dB
Retounen pèdi≥ 55dB
Répétabilité± 0.02dB
Metòd pou chanje vitès (Typ.)4ms
Opere vòltaj5V
Durabilité (Cycles)10 milyon
Ptik pouvwa500mW
Opere tanperati0 pou +70 ° C
Tanperati nan depo-40 pou +85 ° C
Jan fibre deSMF-28
Ki bagay optique1.0m +/-0.1m
Pakè dimansyonH pakè: L22.3mm x W12.1mm x H11.0mm, Pakè V: L25mm x W12.6mm x H8.5mm


Configuration zepeng elèktrik


Ptik PathPort1-Port2, Port1and #39, -Port2and #39, Port1-Port3, Port1and #39, -Port3and #39, DriveNon elektrik-LatchingPin1Pin10LatchingPin1Pin5Pin6Pin10V plis pase GNDGNDV plis pase Capteurs StatusNon-Latching ak LatchingPin2-3, Pin8-9 OpenPin2-3, Pin8-9 ClosePin3-4, Pin7-8 ClosePin3-4, Pin7-8 louvri


Yo jwenn enfòmasyon


2MS

TTTTTTTTTTTT
Opsyon
Opere D'
Klas
Pigtail estil
FiberLength
Nan/deyò Connecteur

L= Latching
N= Ki pa-Latching

15= 1510 pou 1610nm
13= 1260 pou 1360nm
35= 1310 pou 1550nm

0102= 1 x 2

P I= P klas
YON= Yon klas

1= BareFiber
2
= 900um blouz

1= 1.0m
2= 2.0m

0= Okenn
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= SEN
6= LC/UPC
7= LC/APC

H= HPackage
V= VPakè

Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchconnectsopticalchannelsbyredirectinganincomingopticalsignalintoachwazi

outputfiber. Thisisachievedusingapatentpendingoptomechanicalproprietaryconfigurationandactivatedviaanelectrical

controlsignal. Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchsupportallwavelengthat1260nm ou dèyè 1650nm,itoffersultrahighreliability,

lowinsertionloss, fastswitchingspeedaswellasbidirectionalperformance. TheopticalswitchesarewidelyusedforOpticalNetwork,

Pwoteksyon, TransmitterandReceiverProtection, NetworkTestSystemandInstrumentations.

Aparans

1. UnmatchedLowCost

2. LowinsertionLoss

3. HighChannelIsolation

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon-latching

Aplikasyon pou

1. OpticalNetwork

2.Protection/restorasyon

3. OpticalSingnalRouting

4.ConfigurableOpticalAdd/ane ke yo bliye

5. Transmitterandreceiverprotection

6. NetworkTestSystem

PerformanceSpecifications

Paramètre


× T FY 1

WavelengthRange

nm

850

1260~1650

OperatingWavelength

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.5Max:0.8

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥35SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Répétabilité

dB

≤±0.02

PowerSupply

V

3.0or5.0

Pou lavi

Fwa

≥107

SwitchTime

madanm

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Dimansyon

milimèt

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificationmaychangewithoutnotice.

Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Pens

Tip

Tache

ElectricDrive

StatusSensor

1×2

kanal

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Latching

P1-P2

V PLIS PASE

GND

--

--

Louvri

Fèmen

Fèmen

Louvri

P1-P3

--

--

GND

V PLIS PASE

Fèmen

Louvri

Louvri

Fèmen

Non-latching

P1-P2

V PLIS PASE

--

--

GND

Louvri

Fèmen

Fèmen

Louvri

P1-P3

--

--

--

--

Fèmen

Louvri

Louvri

Fèmen

OpticalRoute

Spécifications

Vòltaj

Kouran

Rezistans

5Vlatching

4.5~5.5

36 ou dèyè 44mA

125Ω

5Vnon-latching

4.5~5.5

26 ou dèyè 32mA

175Ω

3Vlatching

2.7~3.3

54 ou dèyè 66mA

50Ω

3Vnon-latching

2.7~3.3

39 ou dèyè 47mA

70Ω

OrderingInformation

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Mòd

Onde

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Connecteur

S = SM

M = MILIMÈT

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

62 = 1625nm

65 = 1650nm

13/15 = 1310/1550nm

X = lòt moun

3 = 3V

5 = 5V

L = Latching

N = ki pa-Latching

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X = lòt moun

25 = 250um

90 = 900um

20 = antre 2.0 milimèt

30 = 3.0 milimèt

X = lòt moun

1 = 1 m

2 = 1.5 m

X = lòt moun

0 = okenn

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = SEN/PC

6 = SEN/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X = lòt moun


En sou eksperyans lajè ak eksperyans, SOPO byen koni kòm youn nan pi gwo fabricants fibre optique rezo radyo double 1 x 2 1x2t mekanik ptik chanjman ak Bwat digital ptik chanjman adyo li anwo nan syèl la bon kalite, ba pwi pwodwi ak sèvis trè byen. Tanpri rete lib pou achte bon mache pwodwi sa yo nan la chin nan faktori nou.

Hot Tags: fibre optique rezo radyo double 1 x 2 1x2t mekanik ptik chanjman e digital ptik chanjman adyo bwat fabricants, faktori, li te fè nan peyi Lachin, kalite, ba pri, pa chè
Pwodwi ki
Kontakte nou
SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd

Adrès: JinDiDa Industry Zòn, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New Distri, Shenzhen, Lachin

Telefòn: +86-755-23124132

Fakse: 86-755-23774378

Mel: 18818523155@163.com

SOPO Optical Kominikasyon co, Ltd
foottop